Velykinė popietė su tėveliais Klykolių kaime

Balandžio 5 d. į Klykolių bendruomenės namus rinkosi „Atžalyno“ skyriaus „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai ir jų tėveliai. Surengėme popietę „Šv. Velykų belaukiant“. Popietę vedė meninio ugdymo (muzikos) muzikos mokytoja G. Vozbinienė, o jai talkino Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus vyr. mokytoja R. Kristinaitienė. Renginio dalyviai sužinojo kaip Velykos buvo švenčiamos senovėje, kaip marginti margučius, kokia šios šventės prasmė. Popietėje vaikučiai dainavo lietuvių liaudies dainas, žaidė, šoko ratelį „Kiaušinis margutis“ (šio šokio išmokino ir tėvelius). Renginio pabaigoje visi pasidžiaugėme tėvelių margintais margučiais, padėkojome Jokūbo mamytei Ramintai už šiltą priėmimą, o ji dar pakvietė tėvelius ir vaikučius apžiūrėti Klykolių bendruomenės namuose įkurtą liaudies buities muziejų.

Meninio ugdymo (muzikos) mokytoja

Gražina Vozbinienė