Tradiciškai dalyvavome Olimpinio švietimo forume

Tradicija tai, kai kasmet ką nors darai tą patį. Taigi, jau antrus metus iš eilės, Gegužės 17 d., vykome į Kauną. Į renginį vyko už projektą 0äLietuvos mažųjų žaidynės“ atsakingos mokytojos Audronė Žalienė, Rasa Butkevičiūtė ir metodininkė Audronė Ruškienė. Antrus metus iš eilės dalyvavome Olimpinio Švietimo Forume „Bendras žingsnis į ateitį“. Mokytojos klausėsi pirmosios Lietuvos ponios Dianos Nausėdienės, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidento Mindaugo Biliaus pranešimų, bei diskusijų, kuriose dalyvavo Parateam narė G. Čepavičiūtė (plaukikė) ir 2021m., vasaros olimpiados dalyvė D. Zagainova. Šis forumas yra „Lietuvos mažųjų žaidynių“ projekto užbaigimas. Todėl džiaugiamės, kad mokytojos ir metodininkė visą pusmetį koordinavusios, ir organizavusios #LTMŽ projektą, dalyvauja jo užbaigime. Tai sporto entuziastų forumas, tad mankštą daryti ir atsakinėti į viktorinos klausimus apie sportą taip pat tradicija. Šiais metais į klausimus puikiai atsakinėjo mokytoja A. Žalienė, tik padariusi keletą klaidų. liko 5-oje vietoje.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja 

Audronė Žalienė