Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. – Tarptautinė Tolerancijos diena. Šią dieną IKU mokyklos socialinė pedagogė Angelina ir metodininkė Audronė palaikydamos iniciatyvą ugdyti vaikuose tolerantiškumą skyriaus „Žvaigždutė“ priešmokylinukams organizavo renginį „Mes kartu“. Renginio metu aptarėme žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, žaidėme žaidimą „Gražūs ir negražūs žodžiai“. Visiems patiko žodis „draugystė“, tad spalvingų atviručių pagalba susiradome draugą. O, kaip linksma žaisti Angelinos pasiūlytą žaidimą „Susiburkime į draugystės ratukus“, visiems kartu apsikabinti ir skanduoti žodį „draugystė“. Kiekvienas vaikas grupėje nupiešė savo „Tolerancijos namą“ (šių metų tolerancijos simbolis), tad mokytoja Jolita paprašė padovanoti savo piešinėlį draugams t. y. grupės „Gandriukai“ vaikams, o grupės „Kačiukai“ vaikai džiaugėsi dovanotais grupės „Gandriukai“ piešinėliais. Socialinė pedagogė Angelina ir metodininkė Audronė vaikams dovanojo spalvingą „Tolerancijos gėlę“ linkėdamos saugoti vienas kitą, būti mandagiems, atleisti, padėti, jeigu kas nors nepasiseka, būti draugiškiems. Buvo smagu ir gera bendrauti!

Metodininkė Audronė Ruškienė