Šventėm rudenėlį ir sportavom

 

Ankstyvas ir gražus rudenėlis dovanojo pačias ryškiausias spalvas, puikią nuotaiką ir galimybę smagiai lauke pramogauti ir sportuoti. Taip nuotaikingai Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyriuje „Buratinas“ prasidėjo rudens-sporto šventė „Su mama, tėčiu, draugu – man sportuot labai smagu“. Renginys  buvo sudarytas iš dviejų dalių – muzikinės ir sportinės. Muzikos kiemelyje vaikus pasitiko Rudenėlis, Baravykas ir Šarka. Vaikai  atliko LTOK „ Ąžuoliuko“ mankštą, dainavo daineles, šoko su lapeliais. Mažiesiems ugdytiniams groti padėjo tėveliai.  Po muzikinės dalies Šarka kiekvienos grupės ugdytinius labirintais palydėjo į sporto aikštelę, kur vaikų laukė Lapė, Meška, Kiškis ir Katinas. Visi smagiai dalyvavo estafetėse, miklino rankas su kamuoliais, taikėsi į vartus, lenktyniavo  įvairiose rungtyse, lenktyniavo su grėbliais.. Po estafečių vaikai rinkosi prie sveikuoliškų pyragų, kuriuos, kartu su vaikais iškepę atnešė tėveliai. Norint nusipirkti pyrago gabalėlį, reikėjo susimokėti rudeninės šventės valiuta – pupelėmis. Už gražų bendradarbiavimą, kiekvienos grupės vaikams  ir mokytojoms  buvo  padėkota. Ltok projekto padėkos raštais, kūrybinėmis  užduotėlėmis.

LTOK projektą parengė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Regina Norbutienė ir Ingrida Kazazajevienė. Projektas gavo finansavimą, už kurį buvo galima naujomis priemonėmis papildyti savo sporto bazę, taip skatinant vaikus sportuoti, aktyviai judėti, žaisti įvairius lauko žaidimus.

 

Naujosios Akmenės ikimokyklinio

ugdymo mokyklos skyriaus ,,Buratinas“

mokytojos R. Norbutienė ir I .Kazazajevienė