Ruošiamės pirmai klasei!

Mūsų priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir mokytojos apsilankė Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinėje mokykloje. „Buratino“ skyriaus „Bitės Majos“ ugdytinius lydėjo mokytojos Vida Drąsutienė ir Regina Norbutienė. „Atžalyno“ skyriaus grupių „Obuoliuko akademija“ ir  „Bičių pieva“ priešmokyklinukai atkeliavo kartu su mokytojomis Rasa Butkevičiūte ir Aurelija Rimkuviene. Mokytojas Aurimas Švažas atėjo su „Žvaigždutės“ skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupių „Saulės žybsnis“ ir „Kometa“ ugdytiniais.  Pažintis su mokyklos aplinka prasidėjo sporto salėje. Mokytojos Jovita Butnorienė, Loreta Dužinskienė, Lijana Burgienė ir Rasa Intienė pakvietė kartu su ketvirtos klasės mokiniais nuotaikingam šokiui – mankštai. Linksmai nusiteikę ir žingeidūs vaikai, lydimi mokinių ir mokytojų keliavo į klases.  Mokytojos pakvietė susėsti į suolus, papasakojo, kad mokykloje vaikai ne tik mokosi, bet ir sportuoja, švenčia šventes, organizuoja įvairius renginius ir išvykas. Priešmokyklinukų laukė užduotys – parašyti savo vardą, pasakyti pavardę, iš popieriaus išlankstyti ir iliustruoti „šuniuką“.

     Buvo smagu matyti buvusius ugdytinius, išgirsti jų prisiminimus, stebėti susikaupusius būsimus pirmokėlius. Pirmas susitikimas su mokykla ir mokytojais džiugiai nuteikė vaikus, gerų įspūdžių kupini, kaip tikri pirmokai, pažadėjo ateiti rudenį. Lydinčios mažuosius būsimuosius mokinukus mokytojos šiltai padėkojo mokiniams ir jų mokytojoms Jovitai, Lijanai, Rasai ir Loretai.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vida Drąsutienė