Rudenėlio šventė skyriuje „Atžalynas“

Širdis lengva, kai taip gražiai vilnija

Didžiuliai lapai sodo pakraščiuos…

Jau tapo tradicija spalio mėnesį pradėti Rudenėlio švente. Visus į gražų būrį susirinkti ir kartu smagiai pasilinksminti sukvietė šios šventės iniciatorės IKU mokyklos skyriaus „Atžalynas“ „Bitučių“ ir „Boružėlių“ grupių mokytojos Aurelija ir Ilona. Vaikai  su grupės mokytojomis šventei ruošėsi iš anksto – ne tik mokėsi dainelių, šokių, bet ir iš įvairiaspalvių lapų „suvėrė“ Kirmėlytę. Vaikai, pritariant muzikos mokytojai Gražinai šoko, dainavo, minė mįsles, žaidė imitacinį žaidimą apie voverytę. Šventės pabaigoje visi buvo pakviesti sudalyvauti rudens iššūkyje – įveikti kirmėlių labirintą. Smagu buvo pabūti kartu, pajusti kūrybos džiaugsmą ir pasidžiaugti rudens spalvomis ir jo teikiamomis dovanomis. Visos gražuolės Kirmėlytės įsikūrė prie darželio vartų, pasitikdamos ateinančius ir išlydėdamos išeinančius vaikus bei jų tėvelius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Ilona Dvarionienė