Respublikinis projektas „Mūsų inscenizuotas kūrinys“

Mokyklos skyriaus „Buratinas“ priešmokyklinio ugdymo mokytojos Regina Norbutienė ir Vida Drąsutienė kovo – balandžio mėn. organizavo respublikinį projektą „Mūsų inscenizuotas kūrinys“. Buvo paruošti nuostatai, surinktos dalyvių anketos ir vaizdo įrašai su inscenizuotais kūriniais. Konkursui buvo pristatyti 4 vaidinimai. Projektas buvo skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Vertinimo komisija, sudaryta iš 5 narių – mokyklos direktorė, Neringa Vaičiūtė-Gabalienė, „Saulėtekio“ progimnazijos pavaduotoja ugdymui Rūta Zaveckienė, meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Živilė Garbaliauskienė, mokyklos raštvedė-archyvarė Irena Digrylienė ir, žinoma, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Norbutienė – komisijos pirmininkė. Komisija peržiūrėjo filmuotą medžiagą, vertino, diskutavo, aptarė kūrinius ir paskyrė nominacijas:  

Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Berželis“ „Bitučių“ grupės ugdytiniai vaidino „Ropę“ ir pelnė  nominaciją – „Geriausiai perteikiantis kūrinio mintį darbas“.

Panevėžio rajono Velžio lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ „Švelnučių“ grupės vaikučiai parodė inscenizaciją „Pavasario darbai“ ir pelnė nominaciją – „Spalvingiausias inscenizuotas kūrinys“.

Kauno mokyklos-darželio „Šviesa“ „Širdukų“ sodybos mokiniai suvaidino „Agę melagę“ ir pelnė nominaciją –„Įtaigiausias inscenizuotas kūrinys“.

Kauno sanatorinio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai suvaidino pasaką „Meškos troba“ ir pelnė  nominaciją – „Kūrybiškiausias inscenizuotas kūrinys“.

Visiems projekto dalyviams išsiųstos IKU mokyklos padėkos. Džiaugiamės turėdami galimybę pamatyti tokius spalvingus ir kūrybingus darbus. Dar kartą įsitikinome, kad pedagogai yra be galo kūrybiški, savo profesijai atsidavę ir atsakingi žmonės, o vaikai – nuoširdūs ir puikūs aktoriai. Dėkojame dalyviams ir sakome – iki kitų susitikimų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Norbutienė