Lapkričio 6 d. IKU mokykla kvepėjo pyragais. Šiemet Pyragų dieną inicijavo įstaigos Komandos stiprinimo grupė, kuri pakvietė visus įstaigos darbuotojus susiburti, kepti pyragus ir jais pavaišinti, nudžiuginti kolegas, pasikeičiant iškeptais pyragais tarp mokyklos skyrių. Taigi skyrius „Atžalynas“ savo iškeptą pyragą su
gražiausiais linkėjimais dovanojo skyriui „Buratinas“, o skyriaus „Buratinas“ bendruomenė savo pyragą dovanojo skyriui „Žvaigždutė“, skyrius „Atžalynas“
džiaugėsi ir skanavo skyriaus „Žvaigždutė“ keptu pyragu. Mūsų „Draugystės pyragai“ buvo skanūs, kvapnūs, ragavome, vaišinomės dalijomės gerumu ir
džiaugėmės saldžiomis akimirkomis ir ne tik… ši diena skatino mus atlikti ir prasmingą darbą, aukoti Akmenės rajono Gyvūnų mylėtojų draugijai. Suskaičiuotos
surinktos lėšos: IKU darbuotojai Akmenės rajono Gyvūnų mylėtojų draugijai paaukojo 264 €. Dėkojame visiems, kurie kepė, aukojo, dalijosi, vaišino. Ačiū už gerumą ir bendruomeniškumą!
IKU mokyklos metodininkė
Audronė Ruškienė


