Praūžė Šeimų šventė

Gegužės saulė, prasiskleidę žiedų pumpurai, paukštelių klegesys sukvietė tėvelius ir vaikučius į tapusią tradicine „Šeimos šventę“.

IKU mokyklos „Atžalyno“ skyriuje tėvelius pasveikinome linksma dainele. Šeimas sveikino ugdytinių mamytės: Erika Dilinskienė ir Dovilė Švežaitė.

Skambant dainelei „Traukinukas“ Adelės tėtis pakvietė ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučius į spalvų traukinuką su kuriuo visi važiavo į piknikui paruoštas aikšteles. Aikštelėse vaikučių laukė tėveliai – visi drauge vaišinosi, žaidė, dainavo.

Skyriuje, „Žvaigždutė“ visa bendruomenė rinkosi prie malūno. Šventę vedė muzikos mokytojas Aurimas. Vaikučiai padainavo smagią dainelę, šoko drauge su tėveliais, skambant muzikai leido muilo burbulus, o po to grupės išsiskirstė į aikšteles piknikauti.

Skyriaus „Buratinas“ lauko kiemelyje taip pat rinkosi visa bendruomenė ir tėveliai į „Šeimos šventę“. Renginį vedė logopedė Dovilė ir muzikos mokytoja Živilė. Vaikučiai padainavo dainelę „Mano šeima“, grojo vaikiškais instrumentais, skambant linksmai muzikai šoko drauge su tėveliais „Vaikų polką“. Padainavę, pagroję ir pašokę visi stojo į traukinukus ir „važiavo“ į savo papuoštas aikšteles piknikauti. Čia kartu su tėveliais sportavo, žaidė, vaišinosi ir linksmai leido laiką.

„Šeimos šventės‘“ metu gera buvo bendrauti vieniems su kitais, dėkoti už bendrystę, linkėti gražios vasaros.

 

Meninio ugdymo (muzikos) mokytojai

Gražina, Aurimas, Živilė