Pedagoginė patirtis Šiaulių miesto lopšelyje-darželyje „Trys nykštukai“

Sausio 13 d. mūsų mokyklos metodininkė Audronė Ruškienė, socialinė pedagogė Angelina Kinderevičienė, mokytojos Renata Krasauskienė, Agnė Krušinskienė ir a Rasa Borusevičienė svečiavosi Šiaulių lopšelyje-darželyje „Trys nykštukai“. Savo gerąja patirtimi, diegiant socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programą „KIMOCHIS“ pasidalino mokytoja Rūta Laucytė, mokytoja Milda Lavaraitė, socialinė pedagogė Jurgita Žinevičienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Eglė Galkauskienė. Pedagogės pasidalino savo praktinėmis veiklomis, nuomonėmis, kaip ikimokyklinio amžiaus vaikus išmokyti valdyti, išreikšti jausmus pozityviu būdu, atpažinti emocijas, kurti pozityvius santykius, žaidžiant su Kimochis žaislais – minkštomis lėlytėmis. Džiaugiamės, jog turėjome galimybę iš kolegių pasimokyti praktinės patirties, kad galėtume drąsiau ir profesionaliau vykdyti socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programą „KIMOCHIS“.