Pasaulinė Žemės diena

Saulėtą kovo 24-osios rytą Žvirblis (mokytoja Renata) sukvietė visus skyriaus „Atžalynas“ vaikučius ir darbuotojus paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Dainele ir šokiu mažieji žadino žemelę, sveikino grįžtančius paukštelius, o priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės“ auklėtinė Elija (kurią dainuoti išmokė meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Gražina) padainavo žemaičių liaudies dainą „Lek gervė“. Netikėtai šventėje pasirodė ir Pavasarėlis (mokytoja Olga). Ji pakvietė vaikus surūšiuoti šiukšles į tam skirtus konteineriukus. Renginio pabaigoje skambėjo daina „O mes vaikai“ ir stilizuotas „Žemės rutulys“ riedėjo per vaikų rankutes. Darželio kiemo žemę vaikai papuošė savo kūrybos darbeliais – pieštais gėlių žiedais. Su gimtadieniu Žeme! Džiugu, jog jau pavasaris ir žemė pamažu bunda!

 

IKU mokyklos skyriaus „Atžalynas“

Meninio ugdymo (muzikos) mokytoja Gražina Vozbinienė