Olimpinės kartos projektas – „Kelionė į sporto šalį“

Mūsų mokyklos skyrius „Buratinas“ įgyvendino „Olimpinės kartos“ projektą „Kelionė į sporto šalį“. Projekto tikslas – formuoti ugdytinių ir įstaigos bendruomenės fizinio aktyvumo įpročius. Skyriuje buvo organizuota sporto šventė „Kelionė į sporto šalį“. Kad smagiau būtų sportuoti, pasikvietėme draugus iš kitų mokyklos skyrių. Šventę pradėjome mankšta. Kiekvienoje aikštelėje vaikų laukė paruoštos estafetės, judrieji žaidimai. Šventės metu vaikai ne tik aktyviai judėjo, sportavo, bet ir susipažino su Olimpiniai ženklais, Olimpinėms vertybėmis. Šventės pabaigoje visos grupės buvo apdovanotos padėkomis ir sveikuoliškomis dovanomis. Smagu, kad turime galimybę atnaujinti sporto inventorių ir sudaryti sąlygas kokybiškam vaikų ugdymui.

Projekto koordinatorė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Ingrida Kazazajevienė