Muzikos terapija iš Ukrainos atvykusiems vaikams

Lapkričio 13 d. organizuota paskutinė projekto psichinei sveikatai stiprinti „Padėk, širdelei nurimti“, finansuojamo Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios 2023 metų programos lėšomis, veikla – muzikos terapija Ukrainiečių vaikams, lankantiems IKU mokyklą. Akmenės rajono meno mokyklos direktorės Irinos Mikulevič kvietimu muzikos terapija vyko meno mokyklos patalpose, o ją vedė šios mokyklos mokytojai: Meilutė Girskienė, Lorenas Bučius, koncertmeisterė Yevheniia Popudrenko. Vaikai atlikdami muzikinį pratimą „Vamzdeliai ir varpeliai“ jautėsi, tarsi grotų dideliame orkestre. Žaisdami muzikinį žaidimą „Statulos“ atidžiai klausėsi grojamos muzikos. O, kiek džiugių emocijų ukrainiečiams suteikė ukrainiečių liaudies žaidimas „Podolyanochka“, kurį pasiūlė pažaisti Yevheniia. Didžiausi aplodismentai skirti IKU mokyklos grupės „Bitutės“ mergaitėms Salomijai Popudrenko ir Polinai Rodak (šios mergaitės lanko ir meno mokyklą). Salomija padainavo lietuvių liaudies dainelę „Du gaideliai“, Polina – „Molio Motiejuką“. Dėkojame meno mokyklos mokytojams už šiltą priėmimą, dovanas, už galimybę mėgautis muzika, už nuolatinį šiltą ir nuoširdų bendravimą su mūsų mokyklos vaikais ir mokytojais.

Projekto vadovė, mokyklos metodininkė Audronė Ruškienė