Mūsų priešmokyklinukai – Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ dalyviai

Kovo 16 d. IKU mokyklos skyriaus „Atžalynas“ priešmokyklinukės Justina Čiapaitė, Airinė Zaurinytė ir Elija Žmurikaitė dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2023“. Šiame konkurse dalyvaujame pirmą kartą, todėl buvo įdomu išbandyti savo jėgas „Nykštuko“ grupėje. Konkurso metu kiekviena dalyvė gavo užduotis (jų buvo 18), dalyvio kortelę (atsakymų lapą), dalyvio pažymėjimą ir „Kengūros“ pieštuką. Šis konkursas Justinai, Airinei ir Elijai rimtas išbandymas prieš pradedant lankyti pirmą klasę. Dėkojame mergaičių tėveliams, priešmokyklinio ugdymo mokytojoms Rasai Butkevičiūtei, Aurelijai Rimkuvienei už atsakingą požiūrį, pritarimą ir pagalbą ruošiantis konkursui. Balandžio 17 d. bus skelbiami rezultatai. Tikimės, kad jie mus pradžiugins! 

IKU mokyklos metodininkė

Audronė Ruškienė