Mokytojų diena – Panevėžyje

Spalio 8 dieną, pirmąkart drauge, mūsų mokyklos bendruomenė keliavo į Panevėžį. Išvyką suorganizavo mūsų mokyklos tarybos pirmininkė, logopedė Dovilė Dapkuvienė. Ši kelionė buvo skirta neseniai praėjusios Tarptautinės Mokytojų dienos šventei paminėti.

Išvykos metu aplankėme meninio stiklo studiją, apžiūrėjome dirbinius iš stiklo, klausėmės stiklo gamybos paslapčių, taip pat sužinojome, kad stiklo dirbtuvės neveikia beveik pusę metų dėl padidėjusių dujų kainų. Vėliau, gido vedini, apžiūrėjome istorinę miesto dalį, pasivaikščiojome rudenėjančiomis gatvėmis, miesto centre esančios senosios Nevėžio vagos pakrante, sužinojome daug įdomių dalykų apie Panevėžį, jo gyventojus ir istoriją. Vakarą vainikavo Panevėžio muzikinio teatro ir Baltijos baleto teatro įkūrėjos ir režisierės vienaveiksmio baleto „Karmen“ premjera. Žavėjo skirtingų meno formų sujungimas – spektaklio dramaturgija ir holograminės vaizdo projekcijos.  Atsikvėpėme ir pilni įspūdžių skubame tęsti pradėtų darbų.