MOKYKLOS UGDYTINIAI – „TRAMTATULIS 2023“ DALYVIAI

Kovo 6 dieną Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas
„Tramtatulis“, skirtas Vilniaus – Lietuvos valstybės sostinės – 700 metų sukakčiai paminėti. Organizuojant konkursą  siekiama  domėtis savo krašto tradicijomis, suvokti jų vertę, ugdyti jaunuosius talentus. Dalyviai ypatingą dėmesį  skiria  savo krašto tarmei – taip ugdydami ne tik
liaudies tradicijas, bet ir pabrėždami spalvingą ir turtingą lietuvių kalbą. 
Šiais metais  Akmenės rajono savivaldybės vietiniame ture iš mūsų mokyklos dalyvavo 2 jaunieji atlikėjai: Elija Žmurikaitė , 6 m. iš skyriaus „Atžalynas“, kuri atliko lietuvių liaudies dainas „ Čiurlina liurlina“ ir „Lek gervės“ (mokytoja Gražina Vozbinienė)  ir Milana Voraitė, 6 m. iš skyriaus „Žvaigždutė“, atlikusi lietuvių liaudies dainas „Voi tu stazdeli“ ir „Kumpu snapu pelėda“ (mokytojas Aurimas Švažas). Nuoširdžiai džiaugiamės jaunosiomis atlikėjomis ir sveikiname Eliją Žmurikaitę bei jos

mokytoją Gražiną patekus tarp 4 stipriausių!!! Kuo didžiausios sėkmės jums  regioninio konkurso etape, kuris vyks Telšiuose. Skyriaus „Buratinas“ dalyvė dėl ligos nedalyvavo konkurse.

 „Atžalyno“ skyriaus vedėja Regina Petraitienė