Mokykloje nusirito „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokykla palaikė ir savo dalyvavimu prisidėjo prie organizatorių kvietimo paminėti sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį. Šio Renginio tikslas – parodyti vietos bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis, kad jau 30 metų skleidžiama sveikatą stiprinančių mokyklų idėja keičia ir gali įtakoti ne tik mokinių, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikatą ir kad nuo mažens ugdomas sveikos gyvensenos vaikas, ateityje taps sveikesnės visuomenės kūrėju.

Renginys skirtas „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ ­ 30-mečiui vyko Naujosios Akmenės miesto stadione. Renginį vedė metodininkė Audronė Ruškienė (Zuikis Sveikuolis). Organizuotas jubiliejinis žygis apie miesto stadioną. „Zuikiui Sveikuoliui“ vėliavą su „Sveikos mokyklos“ logotipais nešti padėjo mokytojos Rasa Butkevičiūtė (Ąžuolas), Živilė Garbaliauskienė (Buratinas), Audronė Žalienė (Žvaigždutė). Žygyje dalyvavo socialiniai partneriai: Naujosios Akmenės sporto centro ir visuomenės sveikatos biuro darbuotojai. Skambėjo M. Mikutavičiaus dainos „Trys milijonai“ įrašas. IKU mokyklos direktorė Neringa Vaičiūtė-Gabalienė padėkos raštais apdovanojo ir pagerbė labiausiai sveikatinimo veiklose pasižymėjusius žmones: Akmenės raj. sporto centro direktorių Mantą Mačių, Akmenės raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistes Skaistę Norvaišienę ir Justiną Jagminienę, priešmokyklinio ugdymo mokytoją Ingridą Kazazajevienę, priešmokyklinio ugdymo mokytoją Reginą Norbutienę (skyrius „Buratinas“), priešmokyklinio ugdymo mokytoją Rasą Butkevičiūtę (skyrius „Atžalynas“), ikimokyklinio ugdymo mokytoją Raimondą Paleckienę (skyrius „Žvaigždutė“). Nuotaika buvo puiki, visi sportiškai nusiteikę, didelė staigmena buvo „Super Sveikuolių“ apdovanojimas.

Surengėme 2 nuotraukų parodėles, skirtas „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ ­ 30-mečiui: „Judu, krutu, augu sveikas ir žvalus“, „15 metų sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle“.

https://www.smlpc.lt/lt/vaiku_sveikatos_stiprinimas/_sveikata_stiprinanciu_mokyklu_renginiu_archyvas/sveikata_stiprinanciu_mokyklu_veiklos_30-meciui_skirtu_renginiu_banga_nuvilnijo_per_visa_lietuva_.html

 

IKU mokyklos metodininkė

Audronė Ruškienė