Meilės Lukšienės premijos renginyje – Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos pedagogas

Visada džiaugiamės ir didžiuojamės savo komandos nariais! Kiekvienas vertas visų gražiausių žodžių. Šių metų rugsėjo 27 dieną priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Butkevičiūtė buvo pakviesta į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją. Mokytoja dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos renginyje, skirtame Meilės Lukšienės premijai gauti. Ši premija būna skiriama tiems pedagogams, kurie savo darbe vadovaujasi demokratiškumo, humaniškumo, kūrybiškumo idėjomis. Į šių metų renginį buvo pakviesti 27 mokytojai iš visos Lietuvos.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Kolegijų salėje įžangos žodį tarė viceministras Ramūnas Skaudžius apie dr. Meilės Lukšienės asmenybę ir mokslininkės idėjas. Prie apskrito stalo prasidėjo diskusija. Joje dalyvaujantys kandidatai premijai gauti ir premijos skyrimo komisijos nariai diskutavo apie mokytoją, kaip savo tautos atstovą, apie mokytojo misiją, kaip laisvos ir kūrybingos asmenybės pašaukimą. Diskusijai pasibaigus, buvo paskelbtas premijos laureatas. Juo šiais metais tapo pradinių klasių mokytojas iš Kauno rajono. O mes, Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokykla, didžiuojamės Jumis, Rasa, ir linkime eiti tuo pačiu pedagogo keliu bei vadovautis Meilės Lukšienės idėjomis ir principais.