Kasmetinis Tolerancijos dienos minėjimas

Lapkričio 16 d.  metodininkė Audronė ir socialinė pedagogė Angelina suorganizavo ir kartu su muzikos vadove Gražina, mokytojomis Rasa bei Aurelija pravedė  skyriaus „Atžalynas“  priešmokyklinių grupių vaikams Tolerancijos dienos paminėjimo renginį.  Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – žibintas. 

Šios dienos minėjimo metu renginyje vaikai iš savo papuoštų, nuspalvintų didelių raidžių dėliojo žodį „TOLERANCIJA“, socialinė pedagogė Angelina  jiems padėjo išsiaiškinti šio ilgo žodžio reikšmę. Vaikai dainavo, sakė vienas kitam komplimentus, pasiskirstę grupelėmis atliko užduotėles, vieni kitiems dovanojo savo nupieštus žibintus, degė žvakeles ir dėjo jas į didžiulį, gražų metodininkės Audronės pagamintą žibintą. Išsiskirstydami, visi galvojome, kad mūsų pasaulyje gali tilpti ir gyventi patys įvairiausi žmonės: ir baltaodžiai ir tamsiaodžiai, ir sveiki, ir ligų palaužti, ir linksmi ir liūdni, svarbiausia, kad jie gebėtų priimti vieni kitus tokius, kokie yra, mokėtų pagarbiai ir kultūringai vieni su kitais elgtis, nes visi turi širdeles, kuriose gali gyventi meilė, supratimas, pagarba ir tolerancija.

IKU mokyklos socialinė pedagogė Angelina Kinderevičienė