Inscenizacija „Varlė šokėja“

Mūsų mokyklos skyriaus „Buratinas“  grupės „Bitučių“ ugdytiniams labai patinka klausytis įvairių pasakų. Patys bando skaityti, o kai kas ir sekti. Mokytojos Regina Norbutienė ir Vida Drąsutienė pasiūlė vaikams pasaką suvaidinti. Buvo pasirinkta Kęstučio Ivinskio eiliuota pasaka „Varlė šokėja“. Mokėmės žodelius, kūrėme vaidmenis, prigalvojome įvairių veikėjų, kad kiekvienam būtų po vaidmenį. Artistų – 19. Tėveliai pasirūpino rūbais, mokytojos dekoracijomis, muzikos mokytoja Živilė muzikiniu fonu, dainele ir šokiu.

Pirmas pasirodymas, skirtas tėveliams. Pradžiuginome visus. Sukvietėme ir įstaigos bendruomenę į pasirodymą. Mažieji draugai žiūrėjo ir negailėjo aplodismentų. Dar pasikvietėme priešmokyklinio ugdymo vaikus iš skyrių „Žvaigždutė“ ir „Atžalynas“.  Smagu būti artistais, kai toks puikus įvertinimas.

Dėkojame tėveliams už rūbelius ir šiltą bendradarbiavimą. Tik labai gaila, kad vaikai palieka mus. Rugsėjį  dideliais žingsniais žingsniuos į mokyklą. Linkime jiems sėkmės!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Norbutienė