IKU mokyklos projektas „Švieskit, žibintai!“

Lapkričio 7-11 d. IKU mokykloje organizuotas bendras projektas „Švieskit, Žibintai!“. Šios savaitės projektui ruošėsi visa įstaigos bendruomenė, norėdama į vis tamsėjantį laikotarpį įnešti šviesos, šilumos ir jaukumo. Kiek įvairiausių veiklų atlikta šios savaitės metu; grupėse vyko pokalbiai, diskusijos, stebėjimai, eksperimentai, judrūs ir ramūs, pirštukų žaidimai, šešėlių teatras, meninio ugdymo (muzikos) mokytojai išmokė vaikus Žibintų šventės dainelių ir žaidimų. Štai taip kūrybiškai mokytojos suteikė vaikams žinių apie Žibintų šventės prasmę. Savo kūrybiškumą ir saviraišką vaikai galėjo išreikšti Žibintų kūrimo dirbtuvėlėse. Mokykla siekia tvarumo, todėl visą savaitę iš antrinių žaliavų, padedant mokytojams, vaikučių šeimos nariams buvo gaminami žibintai, kurie papuošė darželio lauko ir vidaus erdves.

Daug džiaugsmo visai įstaigos bendruomenei suteikė meninio ugdymo (muzikos) mokytojų Gražinos (skyrius „Atžalynas“), Živilės (skyrius „Buratinas“), Aurimo (skyrius „Žvaigždutė“) organizuotos iniciatyvos/šventės „Apšvieskime darželį“. Pasišviesdami žibintais visi prisijaukinome tamsą, su dainomis ir žaidimais sutikome Žibintininkus, kurie įžiebė laužą, darželio kiemelyje atradome Žibintininkų paslėptus siurprizus.

Lapkričio 11 d. švenčiama Martyno diena, mums priminė žinią „Kas pasidalina su kitu, tas laimi!“, nebuvo pamirštas ir mažasis Martynukas iš skyriaus „Buratinas“ grupės „Kiškučiai“. Malonu gauti sveikinimus iš Žibintininko rankų.

Ačiū visiems bendruomenės nariams prisijungusiems prie šviesos ir gėrio skleidimo mokykloje!

Daugiau nuotraukų iš šventės – mūsų mokyklos Facebook paskyroje: https://fb.watch/gTgrgAqJiv/

 

Metodininkė

Audronė Ruškienė