„Ežiukai“ lankėsi Naujosios Akmenės socialinių paslaugų dienos centre

Balandžio 12d. Žvaigždutės skyriaus „Ežiukų“ grupės ugdytiniai kartu su muzikos mokytoju Aurimu Švažu bei mokytojomis Raimonda Paleckiene ir Nijole Joniškiene lankėsi Naujosios Akmenės socialinių paslaugų dienos centre, kur dalyvavo edukacijoje „Bandelių kepimas“. Atvykus į dienos centrą vaikus pasitiko linksmai nusiteikęs kiškis. Jis vaikus palydėjo pas bandelių kepėją, kuri vaikams pasakojo kaip kepamos bandelės bei buvo paruošusi užduotėlę mūsų mažiesiems. Vaikai patys gamino sausainukus. Belaukiant kol bandelės ir sausainukai iškeps, laiko veltui neleido, o smagiai pažaidė keletą žaidimų kartu su dienos centro lankytojais. Na, o iškepus bandelėms ir sausainiams, jais gardžiavomės gurkšnodami mėtų arbatą. Vaikai į ugdymo įstaigą grįžo pilni gerų emocijų. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Raimonda Paleckienė ir muzikos mokytojas Aurimas Švažas