Dalyvaujame respublikiniame projekte „Sveikata visus metus 2024“

Dalyvaujame respublikiniame projekte „Sveikata visus metus 2024“. Projekto organizatorius – Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra – LINEŠA. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti visapusišką sveikatos sampratos suvokimą, išugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Projekto trukmė – 2024 m. sausio-gruodžio mėn. 

Įsitraukdami į šį projektą susibūrėme į komandą, kurią pavadinome „Spindulėliai“. Jau įgyvendinti 5 sveikatos kūrybiniai iššūkiai, parengtos 2 knygos: žiemos ir pavasario. Pasidžiaukite mūsų mokytojų Indrės, Oksanos, Laimonos, Laimos, Lauros, Audronės, Dalios, Redos, Daivos, Agnės kūrybiškumu ir organizuotomis sveikatinimo veiklomis su savo ugdytiniais. 

Linkime įdomių minčių, kūrybos įgyvendinant likusius iššūkius ir kuriant vasaros ir rudens knygas.