„Buratino“ skyriaus bendruomenė šventė „Mažąsias vaikų Velykėles“

Balandžio 12 ąją dieną, belaukiant Atvelykio, „Buratino“ skyriaus vaikučiai susirinko švęsti Mažųjų vaikų Velykėlių. Šventę vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Dalia Gylienė ir Reda Šmitkinienė. Šventinio rytmečio metu Velykų bobutė (mokytoja Dalia) supažindino su Velykų šventės papročiais, priminė tradicijas, aiškino vaikams šios gražios šventės reikšmę, prasmę. Šventę pradėjo ,,Kiškučių“ grupės ugdytiniai linksma velykine dainele. Kiekvienos grupės vaikučiai turėjo galimybę pasirodyti, sudainuodami dainą ar sušokti ratelį. Po šventės vaikai keliavo į grupes ridenti, daužti ir visaip kitaip žaisti su atsineštaisiais velykiniais kiaušiniais. Velykų bobutė palinkėjo vaikams šilto pavasario bei smagaus Atvelykio artimųjų apsuptyje.

Reda Šmitkinienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja