Baigiamasis projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ renginys vaikams Palangoje

,,Lietuvos mažųjų žaidynės‘‘ – tai projektas, kuris tęsiasi jau 10 metų. Tad šiemet, į festivalį Palangoje, ne Šiauliuose, kaip įprastai, gegužės 25d. vyko mokytojos Audronė Žalienė ir Rasa Butkevičiūtė bei 6 mūsų mokyklos vaikai: Hubertas Voras, Ugnė Raudytė, Karolis Norgilas, Urtė Viršutytė, Motiejus Jagminas, Luka Krikščiūnaitė. Šie vaikai  yra tikri šaunuoliai, nes drąsiai įveikė 10 skirtingų užduočių. Šiemet turėjome gausią palaikymo komandą – vaikus ir mokytojas lydėjo vaikų tėveliai.

Kaip bebūtų liūdna, bet #LTMŽ III-iasis etapas baigėsi. Šiame renginyje, dalyvavę vaikai buvo apdovanoti medaliais, knygomis ir taure.

Dėkojame Ramučių gimnazijos direktoriui Dariui, kad sudarė galimybę nuvykti į Palangoje vykstančias žaidynes. Didelis ačiū vairuotojui, kuris buvo kantrus ir mokytojas su vaikais bei tėveliais dar ir prie jūros nuvežė.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Audronė Žalienė