„Atžalyno“ skyriaus „Darnios Kalėdos“

Artėjant Kalėdoms įprastai Naujosios Akmenės IKU mokyklos skyriaus „Atžalynas“ bendruomenė susitelkę puošia mokyklos erdves. Antrus metus esame programos „Darni mokykla“ dalyviai, tad nutarėme, jog Kalėdas sutiksime tvariau dalyvaudami „Darnios mokyklos Kalėdos!“.

Mokykla kalėdines šventes pasitinka Nykštukų apsuptyje, tikroje Nykštukų karalystėje. Skyriuje „Atžalynas“ organizuota bendruomenės kūrybinių darbų paroda „Nykštukų Kalėdos“. Pasiūlyta panaudoti antrines žaliavas (panaudotą popierių, stiklą, plastmasę, metalo likučius, gamtinę medžiagą). 2022/2023 m. m. mokykla pasirinko tobulinti programos „Darni mokykla“ sritį „Energija“, tad rinkome neveikiančias, senas elektros lemputes, kūrėme Kalėdines dekoracijas – Nykštukus. Skyriaus „Atžalynas“ erdvėse savo vietą atrado ir sukurti Nykštukai-žaisliukai iš gamtinės medžiagos, kalėdiniai piešiniai ant stiklo (tai kūrybinės idėjos parsivežtos mūsų mokytojų iš Kalėdinių edukacijų Varnių (Telšių raj.) Gamtos mokyklos).

Džiaugiamės įgyvendinę gausybę kūrybinių idėjų ir kad Kalėdas sutiksime tvariau.

Pasigrožėkite mūsų kūrybiniais darbais! Darni mokykla – darnūs darbai!

Mokyklos metodininkė Audronė Ruškienė