IKU mokyklos ugdytinės – tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2023“ – tarp stipriausių Lietuvos mokinių

Mus pasiekė džiugi žinia, jog mūsų IKU mokyklos skyriaus „Atžalynas“ ugdytinės Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2023“ pasiekė puikių rezultatų, pateko į stipriausiųjų Lietuvos mokinių Top-50 (Klasė 0, grupė Nykštukas).

Justina Čiapaitė – priešmokyklinio ugdymo grupė „Obuoliukai“ surinko 122.50 taškų iš 150 galimų. Vieta Lietuvoje 12, savivaldybėje: 1.

Elija Žmurikaitė priešmokyklinio ugdymo grupė „Bitutės“ surinko 118.75 taškus iš 150 galimų. Vieta Lietuvoje 18, savivaldybėje 2.

Airinė Zaurinytė priešmokyklinio ugdymo grupė „Obuoliukai“ surinko 116.25 taškus iš 150 galimų. Vieta Lietuvoje 26 savivaldybėje 3.

Mergaitėms konkurso organizatorių dovanas: mobiliojo telefono bluetooth ausines bei diplomus įteikė mokyklos direktorė Neringa Vaičiūtė-Gabalienė, priešmokyklinukų atsisveikinimo su darželiu šventės metu.

Sveikiname Justiną, Eliją, Airinę, mergaičių tėvelius, priešmokyklinio ugdymo mokytojas Aureliją ir Rasą. Didžiuojamės ir linkime Jums nesustoti, kopti vis aukštyn ir aukštyn!

IKU mokyklos metodininkė

Audronė Ruškienė